Kurumsal

Altay Grafik olarak Kurumsallaşma, Markalaşma ve Reklam alanında profesyonel düzeyde hizmet veriyoruz.
Kurumsal çalışmalar için genel olarak içlerinde 4'e ayrılırlar.
1-) Logo/Amblem Çalışmaları
2-) Kurumsal Kimlik Çalışmaları
3-) Web/Dijital Görsel Çalışmaları
4-) Reklam Çalışmaları
Kurumsallaşmada yapılan en büyük hatalar sırasıyla yapılmamasıdır.
Örneğin 1. adımda reklam, 2. adımda web/dijital, 3. adımda ise kurumsallaşmaya başlanmaktadır. Bu yaptığınız tüm işlemler çöpe atmanızdan bir farkı yoktur. Çünkü daha önce yapılan çalışmalar eski ve farklı olduğu için tanıtımda zorlanacaktır. İşte biz bu noktada devreye giriyoruz. Bu sektörde yeni yapılanma veya yenilenmek isteyen kurumlara profesyonel olarak danışmanlık ve kurumsallaşmada kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Bizi diğerlerinden ayıran en büyük faktörler şunlardır.
1-) Yaptığımız çalışmalar geleceğe yönelik kullanımı ve basımı bakımından kolaylık sağlar, Kısaca Logo, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Web ve Dijital ortam çalışmalarının müşterinin veya basım merkezlerinin zorlanmadan kullanabilmektedir. Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları vektörel(çizim) programlarında hazırlanması, Web ve dijital ortam çalışmalarının pixel tabanlı programlarda hazırlanmaktadır. Bu çalışmaların farklı mecralarda büyük veya küçük her ölçeklerde kullanılabilmesidir.
2-) Yapılan Kurumsal Kimlik çalışmalarının farklı yerlerde zamanlarda kullanılması kaçınılmaz. Kurumsal Kimlik oluşturulurken Logo/Amblem de font, yazı karakteri, renk scalası kodu, farklı zeminlerde kullanım yerleri, siyah beyaz ve erkek dişi kalıplar hazırlanır ve teslim edilir.

Özellikle çalıştığı yerlerde yaptığı işler gereği Matbaa Ofset, Fotokopi, Serigrafi makinelerinde çalışarak basım ve yayın hakkında büyük tecrübeler edinmiş şuan bu tecrübe ve bilgi deneyimi ile masa üstü yayıncılıkla birleştirmiştir. Grafik Tasarımcı olarak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe In Design, Corel Draw ve MX Freehand grafik programlarına profesyonel düzeyde hakim olduğu gibi Teknik çizim, Maskot çizimi, Ürün fotoğraflarının düzenlenmesi ve grafik alanında bire bir çizimler yapmaktadır.
İnternet dünyasında, gelen yoğun istekler üzerine kendi adına web sitesini Altay Grafik olarak açmıştır.

Zirvede olmak bir başkadır...